poniedziałek, 14 grudnia 2015

Kroniki Archeo

Witajcie miłośnicy niebezpiecznych przygód, zagadek i podróży :-)


Jednymi z ciekawszych książek, które zagościły na moich półkach w związku z akcją „Książki naszych marzeń” jest seria "Kroniki Archeo". Jej autorką jest Agnieszka Stelmaszczyk, niezwykle utalentowana młoda pisarka, która książkami z tego cyklu  podbiła serca czytelników.
Agnieszka Stelmaszyk urodziła się w 1976 roku. Zanim odkryła swój talent pisarski, podejmowała się różnych zajęć. Już jako dziewczynka marzyła o tym, by zostać lekarzem lub przyrodnikiem. Później myślała o karierze archeologa, a nawet malarki. W pełni spełniona pouczyła się jednak dopiero jako pisarka. Autorka twierdzi, iż najbardziej w tym zawodzie pociąga ją fakt, że może wcielić się w dowolnie wybraną postać i na chwilę stać się kimś zupełnie innym.
Kto z was nie chciałby choć na jeden dzień wcielić się w rolę detektywa?
Przygoda życia? Czemu nie.
Wszystko może się wydarzyć.
Wspólnie z Bartkiem i Anią Ostrowskimi odkryjecie głęboko skrywane tajemnice i podejmiecie próbę odnalezienia tajemniczego skarbu. Zanim jednak uda się rozwikłać zagadkę, będzie na was czyhać wiele pułapek. Musicie działać szybko. Wróg czai się tuż za plecami, a jak się okazuje, nie tylko on może być przeszkodą. Z każdym skarbem związana jest jakaś tajemnica, albo mroczna klątwa...
Odwiedzicie zakątki świata, o których nawet wam się nie śniło. Wybierzecie się do Austrii, Egiptu, a nawet do Kraju Kwitnącej Wiśni. Będziecie musieli walczyć o swoje życie w samym środku dzikiej i pełnej niebezpieczeństw dżungli.
Każdy z tomów serii pozwoli wam rozwiązać nową zagadkę, a lektura będzie trzymać w napięciu aż do ostatniej strony. Jest to seria przeznaczona dla osób o mocnych nerwach, które nie boją się nowych wyzwań i są gotowe przeżyć niezwykłą podróż, pełną niebezpiecznych przygód.
żródło : lubimyczytac.pl, http://stelmaszyk.wikia.com/

Polecam Wasza Biblioteka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz